گلخانه مادر، حس خوب سبز بودن…

انسانها همیشه برای زندگی و زنده مانده در حال تکاپو و فعالیت بوده اند. زمین ، مادر همه موجودات کره خاکی ، مأمنی برای بدست آوردن آذوقه و حضور انسان در طبیعت بوده است.

به دلایل مختلف اکثرا انسانها در محیط های دارای گیاه و سرسبزی زندگی می کنند. دسترسی راحتتر به منابع و وجود محیطی پر از گیاهان ، باعث ایجاد آرامش برای انسان ها بوده است.

در دنیای امروز کسب و کارهای مختلفی برای امرار معاش انسانها ایجاد شده است ؛ مشاغلی که به دور از طبیعت و پر استرس هستند. تاثیر مثبت هم زیستی با گیاهان بر کسی پوشیده نیست . همین امر باعث آن شده است که برخی از فعالین حوزه محیط زیست ، تصمیم بر تولید و تکثیر گیاهان گرفته و ترویج حضور مردم در فضاهای سبز را سر لوحه کارهای خود قرار دهند؛ چرا که آرزومند آرامش و آسایش همه مردم کره خاکی هستند.

موسسه تولید گل و گیاه مادر با داشتن گلخانه و باغ های زیبا در خطه سرسبز شمال ایران (تنکابن و سی سرا) بر آن شده است که علاوه بر ایجاد کسب و کاری مفید برای طبیعت ، فضای سبز و آرامی را برای مردم تامین نماید.

این گلخانه با داشتن حدود 40 نوع گل و گیاه در اندازه های مختلف ، تامین کننده خوب و باصرفه ای برای ایجاد فضاهای سبز ، حیاط منازل ، روف گاردن و باغچه ویلا و ساختمان های بوده است.

طراحی ، تامین و اجرای فضای های سبز از دیگر خدمات این موسسه است. پروژه های ویلایی و ساختمانی مختلفی در تهران ، مازندران و البرز از خدمات این گلخانه بهره برده اند.

شماره تلفن جهت سفارش : 09122363044

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *