بازگشایی برج میلاد از ابتدای تیر

لسان: روابط عمومی برج میلاد اعلام کرد: برج میلاد پس از ۴ ماه تعطیلی به دلیل شیوع ویروس کرونا، از روز یکشنبه اول تیر بازگشایی می‌شود.

روابط عمومی برج میلاد اعلام کرد: برج میلاد به عنوان ششمین برج مخابراتی دنیا و یکی از مهم‌ترین اماکن فرهنگی و گردشگری پایتخت، از روز یکشنبه اول تیر با رعایت کامل پروتکل‌های بهداشتی میزبان گردشگران و بازدیدکنندگان خواهد بود.

همچنین تمامی رستوران ها و کافه‌های داخل مجموعه برج میلاد نیز با رعایت پروتکل های بهداشتی مصوب ستاد ملی کرونا،  میزبان علاقه مندان است.

براساس اعلام روابط عمومی برج میلاد، بازدید شهروندان از این مجموعه جهت رعایت فاصله اجتماعی با محدودیت ظرفیت انجام خواهد گرفت و اولویت با افرادی خواهد بود که به صورت اینترنتی بلیت‌ بازدید تهیه کنند.

تمامی پرسنل و بازدیدکنندگان قبل و پس از حضور در مجموعه، باید پروتکل‌های بهداشتی اعلام شده را بصورت کامل رعایت کنند.

بازدیدکنندگان حتی المقدور، قبل از ورود به مجموعه برج میلاد نسبت به تهیه بلیت الکترونیکی از سایت اینترنتی برج میلاد تهران اقدام کنند.

همچنین تهیه بلیت از طریق گیشه فروش بلیت صرفاً با کارت‌های اعتباری بانک‌ها امکان پذیر است و فروش بلیت با پول نقد انجام نمی‌گیرد.

پوشش ماسک از بدو ورود به مجموعه تا پایان بازدید برای تمامی بازدیدکنندگان الزامی خواهد بود و از ورود بازدیدکنندگان بدون ماسک جلوگیری خواهد شد.

برای پیشگیری از انتقال بیماری‌های حاد تنفسی (کرونا) سنجش حرارت بدون تماس و با کمک تب سنج از همه بازدیدکنندگان، به هنگام ورود به برج میلاد صورت می‌گیرد و امکان ورود افراد به برج با درجه تب بالا و یا دیگر علائم بیماری وجود ندارد.

تمام مراحل بازدید با رعایت فاصله اجتماعی بازدیدکنندگان و راهنمایان گردشگری مجموعه برج میلاد صورت خواهد گرفت.

همراه آوردن وسایل اضافی ممنوع است و به‌دلیل حفظ فاصله اجتماعی، پذیرش مراجعین در کابین‌های آسانسور با محدودیت صورت می‌گیرد.

به منظور حفظ ایمنی از همراه آوردن کودکان زیر ۷ سال و افراد سالخورده خودداری شود. همچنین مسیر و زمان بازدید با رعایت فاصله اجتماعی و ملاحظات بهداشتی طراحی شده است.

زمان پذیرش از ساعت ۱۰ تا ۲۳ خواهد بود و به علاقه مندان توصیه می‌شود بلیت را در همان روزی که قصد بازدید دارند خریداری کنند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *