آغاز فعالیت “بیدود” با شرایط جدید از سه شنبه در تهران

لسان: ودیعه دوچرخه های اشتراکی در دور جدید فعالیت شرکت بی دود، حذف و حق عضویت یکساله دریافت می شود که مبلغ آن حدود 50 هزار تومان خواهد بود.

یکی از مدیران حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران گفت: دوچرخه های اشتراکی نارنجی از فردا به تهران بازمی گردند و فعالیت خود را با شرایط جدید آغاز می کنند.

یکی از مدیران حمل و نقل شهرداری تهران خبر از بازگشت دوچرخه های نارنجی از فردا به تهران داد و اعلام کرد: فعالیت جدید دوچرخه ها با شرایط متفاوت از قبل خواهد بود.

وی افزود: توافق اولیه با شرکت بی دود انجام گرفته ولی هنوز نهایی نشده و ممکن است بزودی توافق با شرکت های مشابه هم طی فراخوانی جهت توسعه فرهنگ دوچرخه سواری آغاز کنند.

وی ادامه داد: ودیعه دوچرخه های اشتراکی در دور جدید فعالیت شرکت بی دود، حذف و حق عضویت یکساله دریافت می شود که مبلغ آن حدود 50 هزار تومان خواهد بود.

وی بیان داشت: شارژ روزانه هم به ازای نیم ساعت مسافت 1500 تومان است و همه این موارد جهت تشویق بیشتر شهروندان برای استفاده از دوچرخه در نظر گرفته شده است.

یکی از مدیران حمل و نقل شهرداری تهران گفت: همانطور که شهروندان از رفتن بیدود غافلگیر شدند برای بازگشت آن نیز غافلگیر خواهند شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *